Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 noční můrou pro overclockery
Zabava
Vzdy kdyz se chci zasmat, tak zaskocim do podobne diskuze "tunicu" a s pobavenim sleduji debatu o hovne. Apropo kdyz si koupite Fabii 1.2 tak take prevrtate valce na 1.4 a na misto spolujezdce date kompresor.
Analogie jsou k ničemu.
Fabie je Fabie a PC je PC.
Já sám taky nejsem nějaký hardcore overclocker, ale pokud to někoho baví...
@Anonymní uživatel:
proc byt hardcore, proc to musi cloveka bavit i clovek jen s navodem pripadne nezkuseny s znalosti aspon minimalni si PC pretaktuje na automatiku o 10-30%, podle kousku.jinak je pravda auto je neco uplne jineho, normalni clovek si totiz nekoupi fabii, zaprve je hnusna, zadruhe je to smejd a jeste predrazenej...
jinak porovnavat cenu cca 40K za pc a cca 281K je dosti velky rozdil
No tady se někdo projevil:-D Musím uznat že to je přínosný přízpěvek od mistra MrMysak :-D