Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 noční můrou pro overclockery

Na invexu deska P6T - přesně jsem se zarazil nad touto cedulkou

Presně stejný štítek má i deska, co je na výstavce v pavilónu C - takový ten herní pavilón s ASUS stánky. Předtím jsem o tom nevěděl a nečekal jsem to - uvidíme dále.
Je jasné, že tento stav jistě ovlivní počáteční prodeje (uvidíme jak razantně). Třeba bude výkon tak zajímavý, že to prvotní fázi ovlivní málo, jisté období přežijí kupci bez OC a poté se objeví DDR3 co doufejme dodají zahímavé výkony i do 1.65V - bude složité.
Je ovšem jasné, že bude nespokojenost v táboře superfanoušků a OC profíků.
Ve světle tohoto se zdá být má volba dobrá, extra výhodně jsem koupil E8600 a nečekal na i7 - uvidíme také ještě jeho finální cenu v obchodě :-).
Každopádně TO BUDOU JEŠTĚ ŠŤAVNATÉ DISKUZE NEJEN NA CZC :-))

Možnosti