Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 vypuštěn, Czech Computer uvedl unikátní herní PC
Zatím bych nekupoval
Zatím bych se asi zdržel od koupě tohoto procesoru. Podle mích zkušeností bývají v "nových" procesorech bugy,které je ještě třeba doladit. Takže bych tento procesor koupil +- za půl roku,až bude vše doladěné. Jinak co se týče té spotřeby...130W je opravdu hodně. Doufejme,že tomu bude výkon opravdu odpovídat. :)
ano a zaroven je iste ze kazda novinka ma dost vysoku uvadzaciu cenu, za takeho pol roka bude o tisicku lacnejsi
@Frinejm: Ja bych taky pockal...cena pujde dolu bude novy typ ci vylepseni..procesory nejsou jeste uplne v optimalni verzy i MB nejsou ve finale...tak 3-4 mesice pokam a uvidim...
Co jsem koukal na i7 testy tak kdo chce hrát hry tak se mu vyplatí pořád ještě C2D, jsou na tom skoro stejně ve hrách jako i7!
Kdo pracuje s PC tak at si radši prihodí na dražší i7 ale ještě né dnes!!
@Anonymní uživatel: Kdo chce hrát hry bohatě mu stačí 2jadro přes frekvenci 3 GHz, pokud nemá dvoučipovou grafiku nebo Crossfire. Stejně muj názoje že je tyhle CPU naprosto zbytečný pro obyč člověka samozřejmě do serveru je to super a na syntetický bechmárky :-).
Tak to je dycky takovy humbuk, kdyz vyjdou nove procesory...Nadsenci koupi hned a ostatni pockaji. Ty cenu jsou celkem vysoke, ale pokud nekdo potrebuje, tak investuje.
Na hry zatim opravdu staci dvoujadro a ceny jsou velice prijatelne..