Všechny komentáře k článku:Intel připravuje novou platformu Moorestown

Boj

Tak to mě opravdu zajímá jak se toto zařízení uchytí. Pokud Intel nebude hloupý a vsadí na x86 s možností vstupu pro toto zařízení, mohli bychom se dočkat velmi pozitivního přijetí. Ovšem pokud to přemrští s cenou, nevim nevim co to udela se zakazniky.

Možnosti
2 reakce
poslední 21. 10. 2008 13:24

Tak je jasné že až to bude novinka, tak to bude drahé, ale postupně to opadne si myslím. Zájem by o to mohl být, je to krásná a vymyšlewná věc s obrovskou mobilitou a to je pro hodně koncových zákazníků důležitá vlastnost.

 

@Jirka.Mayrich: Myslim ze je to urcite pro intel krok dopredu....a az cena spadne nebo daji dobrou reklamu a dobry fce bude mit snad pozitivni ohlas