Všechny komentáře k článku:Jak nahrávat digitální vysílání v HD kvalitě
Dotaz
Má to 2 tunery DVB-S2? Resp. můžu s tím jeden HD program nahrávat a druhý HD program sledovat?
Děkuji
Píší "Duální DVB-S2 tuner ...", takže by to mělo jít.
@mervart: No to ano. Po vypnutí analogového pozemního vysílání si koupím satelit a výše zmíněný Topfield. V té době už by měla být na satelitu v HD i ČT.Také bych radši přestupoval rovnou na MPEG4 jako Slováci. A nejradši jako Němci - jednoho krásného dne cvak - analog vypnut, zapnut digitál a nikdo si nestěžoval na to, že mu nefunguje anténa apod. Ale češi musí mít něco extra - proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě.Nicméně jsem se někde dočetl, že až skončí tenhle přechod, proběhne nový - MPEG4. A dotoho se bude dělat digitalizece rádií... no to bude takový zmatek, že se počtem satelitů na domácnost přiblížíme Bahrajnu - 99,9%.
@Karel.Profant: Necháme se překvapit, ale tipuju, že v tom bude zase pěknej bordel... Mě osobně to netrápí, protože v TV stejně nic moc zajímavého není. To už opravdu radši ten satelit, na Eurosportu, Discovery Channelu nebo dokonce BBC HD (s příslušnou anténou) něco dávají :-)