Všechny komentáře k článku:Jak potichu napájet herní počítač?

Relativní ticho...

Vlastním Seasonic S12II-380 a tichý sice je, ale ne úplně. Pokud vám hučí všechno možné a nemáte odhlučněné disky atp., pak ho neuslyšíte. Ale pokud si opravdu odhlučníte všechno možné, větráček už slyšet je, a to i při minimální zátěži (pod 100 W). Subjektivně je v úplně tiché místnosti (v noci) slyšet tak do dvou metrů.

Možnosti
1 reakce
poslední 30. 1. 2009 11:04

Hluk je okolo 11 dBA, musíte to ale brát s rezervou, takto hlučný je na minimální otáčky.