Všechny komentáře k článku:K notebookům Acer kancelářský balík Microsoft Office zdarma
Re:Acer nebrat
NTB Acer jsou známe svou kvalitou a neporuchovostí:-)))Tak to je sranda...To je jako říct, že fabia je luxusnější než ferrari:-)No nic asi se už takhle dlouho nezasměju...jinak přidávám: známá si koupila nedávno acera za 30 000, start windows vista skoro za 10 min., to na hadru byly jen windows, nefukční bluetooth, nefunkční wi-fi...:-)
Fráze "známá si koupila" z tvého příspěvku udělala zcela irelevantní poznámku.
@gulde:
přesně tak !!! to je nejlepší, "známa si koupila a nebo kamarád měl" =)
...to je jasny, koupila novej NB a nešlo BT a Wifi a taky tam nebyl display a mechanika ...=) nelze se tomu než smát...
@pedrok: Samozrejme záleží to na "šťastí" na kúpený produkt. Ale faktom ostáva že som podobné sťažnosti nepočula napr. na HP...
Tak záleží kde koupíš, jako máloco je bez chyby. Můj NTB měl zas takovou SW výbavu až mi to chvílemi vadilo. Jinak mám spolužáky kteří si Acera nemůžou vynachválit, respektive si na ně nestěžují. Já osobně bych do Acera nešel ale to jen proto že mám dobrý zkušenosti s jinou značkou a není důvod ji měnit.
@Vojtěch Veleba: osobně proti aceru nic nemám, nekoupil bych si ho spíš proto, e se mi nelíbí jejich design a tak. Spolužák má Acera asi 5 let a je spokojen - až teda na baterku, ale po těch letech. NTB prý stál nový 54 tisíc. Moje přítelkyně má levnějšího Acera tři roky a je to strašnej krám. Takže je to i o kousku, navíc se nedá srovnávat NTB za 20k a za 50k..
@kinmen: No právě, musím souhlasit s prvním příspěvkem, že značky podobné Aceru jsou v základních řadách prakticky nepoužitelné zvláště pro člověka, který PC neholduje. Na obhajobu dodám, že mám v bytě Note Lenovo za 11 tis. a šlape ku velké spokojenosti již dva roky bez problému jak po stránce obalu tak softu. Pouštět se na divokou výpravu do vod Aceru a spol je zbytečné. Navíc čr servis značky Acer v Brně je učiněné peklo a nedoporučuji ho nikomu zažít.
@kinmen: Tak o tom zrovnaní za 50k a 20k ešte podiskutujem. Ja som mala tú česť s ACER za 20 tis. Sk a s ACER za 80tis. Sk. Ten drahší bol 3x v oprave a celkovo sa za opravu platilo viac než hodnota akéhokoľvek nového notebooku. Nakoniec po 3x nám bolo povedané že sa závada nedá odstrániť, tak som sa s "tou srandou" za 80k musela rozlúčiť. Teraz vlastním už 3 roky jeden kúsok za 20k a zatiaľ nebol žiadny problém. Na ten ešte stále čakám...A len tak na zrovnanie kvality: notebook HP z roku 1997 "žije" doteraz...kde by bol asi tak ACER?
@ela-lila: Vlastnim Acer, ted uz to bude treti rok a zatim vsechno v pohode, nakupni cena 30k. Jen se mi zda, ze zacina blbnout CD-palka. Kamos ma uplne stejny typ a pouzivaho da se rict non-stop a zacina mit teda taky problem s CD-palkou a je trosku vice rozlamanej, ze pri otvirani se musi opatrne ohybat pri otvirani.. ale jinak je taky v pohode... takze nejake mouchy to ma.. ale patri to furt mezi nejlevnejsi notaky na trhu...
Já Acera mam asi za 15 000 a jako bez chyby,žádný poruchy,nic.Když se kouknu okolo sebe ta NTB značky Acer a HP jsou docela dost rozšířené.Takže asi nejsou špatný,ale taky záleží, kde si ho koupíte.
Jestli to byl první start Vist, tak není nic divného, že trval tak dlouho.