Všechny komentáře k článku:K notebookům Acer kancelářský balík Microsoft Office zdarma

Nebrat!

Acer je mezi značkami notebooků opravdový low-end, níž už jsou snad značky jako je třeba UMAX, který po roce provozu vypadal opravdu hrozivě - zdroj se přehříval, mechanika měla zvuk jako startující letadlo, panty popraskaly a baterie vydržela pár desítek minut... A acer? nedávno jsem viděl nějakou paní v autobuse s Acerem.. vypadal hezky, jen pár tlačítek z klávesnice chybělo..

Možnosti
5 reakcí
poslední 8. 12. 2008 10:27

Takové hlavní měřítko podle kterého se dá poznat kvalitní notebook je cena. Tedy čím dražší notebook, tím lepší a odolnější jsou použité materiály. Ne vždy to musí platit, ale všeobecně ano. Také záleží, jak se s notebookem zachází, někomu vydrží levný Acer pět let a někdo za rok odrovná drahý DELL. Levných Acerů se samozřejmě porouchá daleko více, protože je jich mnoho v absolutních číslech. A pokud jde o současnost a budoucnost, tak značka Acer se profiluje již spíše jako "prémiová", takže si více nechává záležet na kvalitě produktů. Pro levnou třídu totiž tato společnost má značku eMachines a případně Gateway a Packard Bell, které jsou trochu dražší, ale né tolik, jako Acer.

 

Zase a zase a zase...pokazdy se najde nakej bl*becek, kterej bude rikat, acer nebrat, acer ma servis, a muj kamarad a vcera jsem videl blablabla... porad dokola, uz se to tu řešilo nejmín tisíckrát. Proste bud se NB povede nebo ne !!!

 

@pedrok: To nás ale nemusí zajímat, jestli se jim něco povedlo nebo ne. Ať si to nejdřív vyzkoušej než to pošlou mezi lidi. V opačném případě se nemohou divit mínění o značce, které se v poslední době rozšířilo.

 

@pedrok: dorazilo 20notebooku 13 jich do pul roku putovalo na reklamaci takze se jich doopravdy jen par nepovedlo, maji skoro 50% uspenost :]

 

hele acery sem nikdy nemusel ale rahle rada uz je celkem slusna za nizkou cenu, a jestli chces kvalitu tak si kup appla za 60...