Všechny komentáře k článku:K základním deskám MSI hodnotné dárky zdarma
MSI se asi neprodávají
Desky MSI asi nejdou na odbyt, tak se snaží přilákat zákazníky dárky :-)
musi se to nejak prodat, kamos mel desku msi a nadaval na ni a stale ji reklamoval
@einstejn: Já mam doma starej počítač s MSI deskou, ale ten je ještě z dob, kdy to byla kvalita ne ne MShIt
@cacanovotny: Nevím, co myslíš pojmem "starý" počítač, mně odešly 2 nebo 3 desky MSI v dobách Celerů 800, a od té doby tuto značku nekupuju.Ostatně třeba na Aukru je MSI hlavní nabízenou značkou desek pro AMD - proč asi?
@Mastodont: Tak měl sem amd (myslim, že to je Athlon 850), kde je nějaká msi deska a musim uznat, že už tam taky odešla integrovaná grafika, ale jinak ještě chodí...
@Mastodont: Já měl MSI 865PE Neo2 PFS Platinum a šlapala jak hodinky, zvládla i slušně přetaktování P4ky...Ale dneska bych se osobně rozhodoval mezi ASUS a Gigabyte....
@stoler: deska jako deska.. všechny fungují, na výrobci vůbec nezáleží.. kupiuju ale gigabite, protože semě líbí modré PCB
@Maťák: Tak v podstatě máte pravdu v tom, že Mainbordy se od sebe moc neliší, ale to spíše v dané cenové kategorii. Ale každý výrobce má svoje postupy, ať již je to výroba, použití technologií, nebo marketing a servis. Tyto věci odlišují a to je dobře.
@cacanovotny: Dříve byl MSI zárukou kvality, dlouho jsem je nepoužíval, ale jak to čtu, tak už je to ta tam.
@einstejn: msi ma jen nejake kusy dibre,to mas pravdu,ale ja bych bral asus,dobre se na nich taktuje,a sou levnejsi
Mas pravdu, MSI je u nas silne zastineno Asusem a GigaBytem. A da se rici, ze si za to muze samo, nebot co jsem slysel o MSI deskach v posledni dobe tak bych si ji nekoupil, i kdyz pred tremi lety pri koupi minuleho pc to byl vazny kandidat. Dnes jsem volil jen mezi elitni dvoujku a zvolil GB.
@SirIndy: Souhlasím. Taky jsem kdysi uvažoval o MSI. Shodou okolností se mi však po následné reklamaci desky EPOX(socket 754) dostala jedna MSI z reklamace do ruky. Deska celkově nic moc, a tak bych si MSI asi nekoupil. Jsou tu lepší desky mnohdy za lepší peníz.. MSI se hodně propadla po kvalitativní stránce. Jakmile mi někdo řekne MSI vybavím si vyhořelou MSI socket am2 z recenze zde na czc.. Dnes MSI ne..
@Sow@_red: Zatim jsem měl dvě desky od MSI, které sice byly ještě na socket A, ale s oběma byl problém a nakonec přestaly fungovat úplně. Teď jsem věrný značce Asus, protože jejich desky jsou kvalitní a mají vynikající podporu ovladačů.
@Sow@_red: Taky nemám dobré zkušenosti, 2x OK ještě na socketu A, ale potom na 775 asi 4x KO, vadné řadiče Sata a PCiE, vadná int. síťovka apod. Přešl jsem k Asus a naprostá spokojenost.
@Sow@_red: Také jsem dříve stavěl PC na deskách MSI, byl jsem vždy spokojen. Ale poslední tři desky, které jsem koupil měly problémy, tak už dávám od MSI ruce pryč. Dnes už kupuji jedině Gigabyte.
jo no kamosovi se taky podelala MSI ale jinak sou docela dobry stredni trida nizzsi :-D
Tak to je všude. Osvědčilo se prodávat nekvalitní zboží s dárkem...
Protože skoro každý ví, že MSI dělá nekvalitní základní desky..
a podle mě ani ta čtečka pamětovek to nikterak nezachrání :)
@DesSicated: Tak to máš pravdu měl jsem svůj první PC s deskou od MSI asi tak zhruba před 8lety a opravdu co první odešlo byl sice zdroj ale potom základní deska :( a i s tímto dárkem tuto firmu a produkty nezachrání...
ahoj.. desky MSI, kupuju už pár let. Nejdrív s chipsetem VIA :) a ted s ATi a prozatím jsem nemusel žádnou z nich reklamovat. Jediné co jsem dělal, uprava chlazení.. jen jsem seškrábl dodávaný beton a dal kvalitnější pastu..
@NoorW: Tak to máš kliku. Chipset VIA je dost problémový na jakýchkoliv deskách. Naposledy jsem VIA na Asusu a to se sešlo panečku! Byl to můj první PC a pořádně mě vyškolil v oblasti řešení problémů. Od té doby se držím nForce a Gigabytu a bez problémů.
To je možné, ale nevím, jestli to splní jejich očekávání. Nedokážu si představit, co by museli nabídnout, aby mě zaujali natolik, že bych přemýšlel opustit léty prověřený Gigabyte.
Já mel před nekolika lety taky MSI s čipsetem SIS 648 (dnes uz chipsety nedělaj, zabalili to) pro P4. Deska byla fajn, měla na svou dobu nadstandardní výbavu, peknej design (červenej spoj:) ale je fakt, že známej co mi tenkrát ten počítač stavel, tak při jedný kontrole, kdy to nejak zlobilo, přišel na to, že ta deska je lehce uskvarena a prehriva se, takže sla na reklamaci, dostal jsem novej kousek. MSI tehda bylo fajn, ale trochu problemy mi ta deska delala...asi vinou sis chipsetu, ktery nebyl tak krasne stabilni jako tehdejsi Intel 845 a 865. Dnes bych do MSI taky uz nesel, projde mi, ze trosku zaspavaj dobu, nove modely uvedou vzdy o neco pozdeji, maj divnej usporadani zadniho panelu s kabelama diky tomu, ze tam strkaj pres pulku chlazeni od NB a SB.Pro me je ted jednicka GB, ktereé jsou velmi kvalitní. Asus v nižsím segmentu neverim, ale v highendových deskách je výborný.