Všechny komentáře k článku:K základním deskám MSI hodnotné dárky zdarma

Deska

před pár lety jsou koupil pár desek od MSI, všechny postupně odešly, samozřajmě těsně po skončení záruční doby... takže se snažej zvýšit prodeje alespoň takhle :D

Možnosti
3 reakce
poslední 16. 10. 2008 18:42

Tak tomu říkám pech. Já z těch asi 20 sestav, co jsem s MSI deskami postavil, měl problém pouze s jednou - odešel USB řadič. Jinak všecko běží perfektně, kondenzátory se nenafukují, ovladače i BIOSy MSI aktualizují a mají velmi dobrý web. Je ale pravda, že z 90% šlo o chipsety Intelu... Pokud jde o kvalitní desku za pár korun, tak vážně doporučuji právě MSI.

 

@vproch: Rozdily v cene uz jsou dnes tak nizke, ze bych i v tomto pripade sahl po GigaBytu (Asus je trochu drazsi a bral bych ho v high endu).

 

@vproch: Já si myslím, že Gigabyte je v těch nejlevnějších deskách absolutní jednička i co do ceny a výbavy desek. Na druhou stranu jsem vždy připravený sáhnout po MSI, kdyby Gigabyte neměl to co sháním. Zatím se tak naštěstí nestalo.