Všechny komentáře k článku:K základním deskám MSI hodnotné dárky zdarma
Rozporuplné
Tahle čtečka je jistě šikovná a užitečná přidaná hodnota, ale kupovat kvůli tomu desku od MSI? Myslím že je lepší si připlatit alespoň za Gigabyte (DS3L) a získat tak prověřenou kvalitu a výborné OC možnosti. Pokud by někdo chtěl "just" základovku od Microstar, tak se mu asi ta čtečka bude hodit :)
tvůj názor ti neberu, ale musim říct že desky od Gigabyte jsou po mojí zkušenost jedny z těch horších, měl jsem 3 typy od nich a všechny měli nějakou závadu + strašně topyly, těď jedu na MSI už měsíc a vše je zatím bez problémů a nehledě na to že Gigabyte má dost chyby v Biosu
@milanhulak: Mel jsem 2roky desku od MSI a nemuzu si nikdy stezovat podporad ovladacu a clekove desky bez problemu a i kdyz sem stavel pc a zalezelo na cene sem sem do MSI a nikdy si nikdo nestezoval.Ted mam ASUS a taky si nemuzu stezovat.Zalezi asi taky na kusu co clovek ma stesti.:)
@milanhulak: Musim z casti souhlasit. MSI rozhodne nedela kvalitni MB, mam uz druhou (rozdilne typy i chipsety) a obe dve behem prvniho roku zacaly zlobit. Desku od MSI si uz nikdy nekoupim, ikdyby za cenu jedne dali dve :-)
@Petr Darsa: Tak to ja si nemuzu znacku MSI vynachvalit.. Driv jsem mel nvidiu 6600 od MSI, byl jsem spokojeny, tak jsem pred rokem do noveho compu koupil zakladku MSI Neo 2 FIR a grafiku MSI HD2600XT a vsechno jede bez nejmensich problemu i se solidnim nataktovanim... mozna mam stesti
@Vart: Mám v PC také nVidii GF 6600 od MSI, asi nejlepší karta, kterou jsem měl možnost vyzkoušet. Nehlučná (pasivně chlazená) a s malou spotřebou (3D max. ~27 W).Také jsem donedávna měl v PC základní desku od MSI, konkrétně se jednalo o 2,5 roku starou K7N Neo3. Až na velmi hlučný chladič northbridge to byla skvělá deska. Bratr má doteď K7N Neo4 a nemůže si stěžovat.
presne...darek si vzdy hodi,jenomze to neni zrovna fajn darek pro premysleni ke kupovani MSI
Mám již šestou desku od MSI a reklamaci jsem měl pouze u jedné a to díky programu upgrade biosu live. Jinou bych si ani nekoupil.
Také si myslím, že ta čtečka není příliš motivující, aby někdo změnil rozhodnutí a zvolil jinou MB od jiného výrobce. Spíše mi to připadá jako propagace Intelu, než MSI. Zásadně stavím PC na platformě AMD, pokud si někdo vyloženě nepřeje jinak a na Intel jsem tak trochu zanevřel. MSI není špatný na MB, ale lepší je podle mě Gigabite a ten v posledních 5ti letech používám a doporučuji. Skvělá podpora na netu, žádné problémy (několik desítek PC s deskou od tohoto výrobce). Zásadně tedy používám chipset nForce (od nForce 3 250, přes 630 a 690 po poslední 790), který je absolutně bezproblémový při komunikaci s ostatním hardware.
Mel sem uz nekolik PC s vetsinou komponentu od MSI a uz nechci jinou. Jednou jsem zkusil ASUS ale ten vubec nic nevydrzel, po 2 reklamaci sem ho radsi vyndal a zahodil. Tedka mam MicroStar P7N ZILENT a jede perfektne, dobry OC a perfektni zpracovani.
@Shibbii: Moje skusenost je takova ze jsem mel 3 desky na socket A vsechny od ASUSu jedna tedy po sesti letech umrela ale ty zbyvajici 2 porad ok misto te jedne jsem si koupil MSI a slape v pohode dale mam skusenost z socketem 939 take od asusu a to us bylo horsi 2x reklamace vymenena za novou ted us mam 3. uplne novou jednu jsme zlikvidoval vlastni chybou ze jsem ji polil chladici kapalinou z vodniho chlazeni,ta druha se odpalila sama a vzala sebou i ramky.Ted mam ve svem pul roku starem pc dalsi ASUS z socketem AM2 a ta slape jako hodinky.Takze je to spis volba vkusu.Jeste mam od MSI GF 8800 Ultra.Jinak kupovat zakladni desku jen k vuli tomudle blbemu darku to myslim malokdo udela.
@djthrall: no ono odcházející desky nemusí být vadou desek ale jiného HW... mě třeba zdroj (a to doslova nový) odvařil FSB na starším bartonu, deska s tím nic neměla společné... na předchozím pc odešla zvukovka, grafárna a po půl roce i msi deska.. důvod? nejspíš přepětí v síti... takže když někomu odejde deska, nedávejte vinu hned výrobci desky...
co člověk to názor a taky není člověk ten,aby se zavděčil lidem všem!
k názoru že někdo kupuje desku kvuli čtečce bych jse nepřikláněl to určitě lidi dělají obráceně spíš je to taková hodnotná pozornost když už někdo koupí tuto desku a k druhí věci mám stejý názor desky o msi jsou neřekonatelný