Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Mám už rezervováno :-)

Na neděli mám již přes měsíc naplánovánu cestu do Prahy, kvůli akci, kterou pořádají čeští trekkies (fanoušci seriálu Star Trek).Prahu navštíví americký herec Armin Shimerman, představitel barmana Quarka z vesmírné stanice na Deep Space Nine (Hlubokém Vesmíru Devět) - akce se bude konat v neděli od 15:00 v hotelu Regina (Konojedská 38/1581, Praha 10) - pro zájemce více informací na www.kontinuum.czTak jsem docela rád, že při této příležitosti navštívím ještě jednu akci :-) Děkuji tedy CZC za tuto příležitost... BTW: Do pondělí přespím na Žižkově u tetky a ráno si k vám zajedu pro jednu myšku a repráčky...

Možnosti
1 reakce
poslední 16. 10. 2008 19:49

Jo zapomněl jsem napsat, že mám rezervovánu vstupenku na polední promítaní...