Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Nic moc

Tak jsem se teda jako věrný zákazník šel juknout a byl jsem dost zklamaný. Výtvarná stylizace mi až tak nevadila, i když něco bylo trochu moc, že byla animace horší než u západních animáků bych překous, ale příběh veškerej žádnej, jen tak splácanej, vtipy byly celkem asi tři, při dvou z nich jsem se pousmál. Z dabingu se dal přežít jenom Lábus, jinak bída s nouzí. Čekal jsem teda mnohem víc, tak snad příště.

Možnosti