Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Dobrý kozy

Když už nevyhrajete noťas, tak aspoň stojí za to tajít na kozu. Ikdyž se spíš objevují kritiky filmu, tak myslim že je to aspoň příkemná změna od odstatních filmů, co se u nás točí a je to i pro děti:) Tak vzhůru na kozu...a pro asus

Možnosti
3 reakce
poslední 16. 10. 2008 15:43

Ten film opravdu není tak špatný jak všude píšou.Nenudil jsem se u něho.První český animák,nějak se začínat musí.Moje hodnocení filmu,tak kolem vlasteneckých 65 procent.Příště to bude určitě lepší...

 

@reunion: já už se na něj taky hrozně těšim a sem na něj zvědav

 

Podle recenzí není jisté, jestli se má člověk těšit na kozu nebo kozy ...