Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

..film

uau uvdime ale sem zvědav jakej bude,je dobrýto stahnu s češtinou a ne s titulkama koněčně něco čskýho

Možnosti
1 reakce
poslední 17. 10. 2008 0:12

Dnes jsem na tomto filmu byl v kině. Celkem se mi to líbilo je to sranda nelepší je pobíhající chlupata koule na nohách :D a koza :D Člověk se pobaví a něco přiučí o Praze :D