Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Nic moc film

Zdravím všechny, včera jsem na tom byl, ale opravdu jsem marně hledal nějaký vtip. Mě to spíš přišlo něco jako učení se s animací, a ty obličeje to je tragický.... má na to někdo jiný názor? Ještě, že jsem měl slevu 1+1. Horší byla už snad jen Sisi, ale tam bylo aspoň pár vtipů i když fakt trapných.
No to je asi tak vše :-) přeji krásný den a hodně úspěchů

Možnosti
1 reakce
poslední 20. 10. 2008 8:44

Ještě že si občas přečtu i komentáře ostatních lidí, než jdu na film. Trailer se mi líbil, ale jako celek bych na to fakt nešel.