Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Palace Cinemas

A co udělat podobnou akci v Brně v Palace Cinemas? :) Olympia, Špalíček,... docela by se mi hodil notebook :D

Možnosti
3 reakce
poslední 17. 10. 2008 9:13

Zase jen Pražáci, a co zbytek republiky? Ten jako neexistuje nebo co? Co třeba Cinema City multikyno v Plzni v OC Olympia?
Furt všechno jen v Praze jako kdyby zbytek republiky ani neexistoval.

 

@Harerama: CZC = firma v Praze => jestli chcete, tak si sem na to zajedte. To by mohli nadavat aj lidi mimo Brno, proc kdyz tam mate nejakou akcu, tak proc ji neporadate treba nize. Nejste ve velkych mestech o nic jinsi, nez Prazne.

 

@quakeeer: v Brně je každoročně invex + digitex. Taky mě štve že to je v Brně ale jedu tam. Dřív vlakem teď autem a problém mi to nedělá. Záleží prostě na tom jak moc člověk na určitou akci chce.