Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Czc

dalsi skvela soutez od czc. docela bych sel do imaxu aby to stalo za to. kdyby treba v darkach v bonus klubu byla vstupenka, mnozi by se nezlobili a uvitali to

Možnosti
4 reakce
poslední 16. 10. 2008 17:44

To je velmi dobry napad, ted jde jen o to, zdali se to czc vyplatí. Ovšem pro uživatele jako takové by to byla výborná změna!

 

@mugsat: A co na to CZC??? Já bych to bral taky.

 

@mugsat: A v Ostravě nic :'( Asi moc daleko pro CZC :(

 

@CrazyDog: Je to pecka, jen tak dál, více takových akcí přitáhne více spokojených zákazníků, jen ať se czc angažují a mají více zákazníků, propagace firmy pomocí podobných akcí je velice důležitá:)