Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

Nic moc film

čekal sem od toho mnohem vic, grafina se mi naopak libila ty obličeje super.... ale jinak tragicky hlášky.... zasmal sem se az n konci... kdyz rekli.. ta koza je tezka jak *****

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 12. 2008 0:12

tak mě se docela líbil