Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City
Czc
dalsi skvela soutez od czc. docela bych sel do imaxu aby to stalo za to. kdyby treba v darkach v bonus klubu byla vstupenka, mnozi by se nezlobili a uvitali to
@einstejn: To je velmi dobry napad, ted jde jen o to, zdali se to czc vyplatí. Ovšem pro uživatele jako takové by to byla výborná změna!
@CrazyDog: Je to pecka, jen tak dál, více takových akcí přitáhne více spokojených zákazníků, jen ať se czc angažují a mají více zákazníků, propagace firmy pomocí podobných akcí je velice důležitá:)
Dobrý kozy
Když už nevyhrajete noťas, tak aspoň stojí za to tajít na kozu. Ikdyž se spíš objevují kritiky filmu, tak myslim že je to aspoň příkemná změna od odstatních filmů, co se u nás točí a je to i pro děti:) Tak vzhůru na kozu...a pro asus
@louwie: Ten film opravdu není tak špatný jak všude píšou.Nenudil jsem se u něho.První český animák,nějak se začínat musí.Moje hodnocení filmu,tak kolem vlasteneckých 65 procent.Příště to bude určitě lepší...
...
no paráda, už se na ten film těšíme, a ještě můžu vyhrát EEE 901, prostě supr:)
@sonny21: Jojo uz se tesim, po dlouhe dobe pujdu opet do kina tohle si vychutnam uz jen proto ze CZc je partnerem a i kdyby to melo byt spatne, tak o co jde, je to ceskej pocitacem animovanej film, ne? O to prece jde... No jsem zvedavej, na techniku animace, na realnost animace i na ty pribehy ktere tam maji byt, videl sem ukazku a i dabing vypadal povedene, takze to zase nemuze byt tak spatne jak kazdej rika.. no uvidime kazdopadne se tesim...
@Jirka.Mayrich: Nikdo nehchce, aby to vypadalo jak od Pixaru, ale dřív jsme byli v animaci někdo, dnes nikdo... je to smutné. O příběhu se radši ani nezmiňuju...
@jessejames:
no nevim, zrovna na natlak komčů vnikl například krteček, na bratrech v triku maji komunisti taky podil... a jiste by se toho naslo mnohem vic... takze s tema komunistama to nebude az tak horke... Rozhodne nijak neobhajuju komunisty :) ale rekl bych ze diky komunistum jsme byli v animaci nekdo... ale jak to spadlo do soukromeho sektoru a tak to upadlo a dost mozna na tom nese podil i Management Ceske Televize.
ALe spis si myslim, ze je velky rozdil pocitacova animace a klasicka animace, at uz kreslena, loutkova nebo tak..
@sonny21: Na film jse těším ale vyhrát EEečko je minimální myslím že se do soutěže zapojí spousta soutěžících :)
..film
uau uvdime ale sem zvědav jakej bude,je dobrýto stahnu s češtinou a ne s titulkama koněčně něco čskýho
@Koloko: Dnes jsem na tomto filmu byl v kině. Celkem se mi to líbilo je to sranda nelepší je pobíhající chlupata koule na nohách :D a koza :D Člověk se pobaví a něco přiučí o Praze :D
Mám už rezervováno :-)
Na neděli mám již přes měsíc naplánovánu cestu do Prahy, kvůli akci, kterou pořádají čeští trekkies (fanoušci seriálu Star Trek).Prahu navštíví americký herec Armin Shimerman, představitel barmana Quarka z vesmírné stanice na Deep Space Nine (Hlubokém Vesmíru Devět) - akce se bude konat v neděli od 15:00 v hotelu Regina (Konojedská 38/1581, Praha 10) - pro zájemce více informací na www.kontinuum.czTak jsem docela rád, že při této příležitosti navštívím ještě jednu akci :-) Děkuji tedy CZC za tuto příležitost... BTW: Do pondělí přespím na Žižkově u tetky a ráno si k vám zajedu pro jednu myšku a repráčky...
Film
hmm s brna to mam peknou streku no nic ale jako na ten film se kouknu urcite ! s najakou slecnou vedle me -:)
Palace Cinemas
A co udělat podobnou akci v Brně v Palace Cinemas? :) Olympia, Špalíček,... docela by se mi hodil notebook :D
@Qwerty_Nightmare:
Zase jen Pražáci, a co zbytek republiky? Ten jako neexistuje nebo co? Co třeba Cinema City multikyno v Plzni v OC Olympia?
Furt všechno jen v Praze jako kdyby zbytek republiky ani neexistoval.
@Harerama: CZC = firma v Praze => jestli chcete, tak si sem na to zajedte. To by mohli nadavat aj lidi mimo Brno, proc kdyz tam mate nejakou akcu, tak proc ji neporadate treba nize. Nejste ve velkych mestech o nic jinsi, nez Prazne.
@quakeeer: v Brně je každoročně invex + digitex. Taky mě štve že to je v Brně ale jedu tam. Dřív vlakem teď autem a problém mi to nedělá. Záleží prostě na tom jak moc člověk na určitou akci chce.
Re:czc
Je super,jak se czc propagují,mají skvělé akce,ale úplně nejlepší by bylo,kdyby pořádali nějaké akce i v Ostravě.
Nic moc film
Zdravím všechny, včera jsem na tom byl, ale opravdu jsem marně hledal nějaký vtip. Mě to spíš přišlo něco jako učení se s animací, a ty obličeje to je tragický.... má na to někdo jiný názor? Ještě, že jsem měl slevu 1+1. Horší byla už snad jen Sisi, ale tam bylo aspoň pár vtipů i když fakt trapných.
No to je asi tak vše :-) přeji krásný den a hodně úspěchů
@Jan Semanský: Ještě že si občas přečtu i komentáře ostatních lidí, než jdu na film. Trailer se mi líbil, ale jako celek bych na to fakt nešel.
Nic moc film
čekal sem od toho mnohem vic, grafina se mi naopak libila ty obličeje super.... ale jinak tragicky hlášky.... zasmal sem se az n konci... kdyz rekli.. ta koza je tezka jak *****
Nic moc
Tak jsem se teda jako věrný zákazník šel juknout a byl jsem dost zklamaný. Výtvarná stylizace mi až tak nevadila, i když něco bylo trochu moc, že byla animace horší než u západních animáků bych překous, ale příběh veškerej žádnej, jen tak splácanej, vtipy byly celkem asi tři, při dvou z nich jsem se pousmál. Z dabingu se dal přežít jenom Lábus, jinak bída s nouzí. Čekal jsem teda mnohem víc, tak snad příště.
Program
prosím vás moc vás prosím...kde najdu program brněnské olympie? jakože palace cinemas samozřejmě? něco jsem našla www.olympiabrno.ic.cz/kino-palace-cinemas-program/ ale je tam jenom jakýsi výčet nebo co