Všechny komentáře k článku:LCD TV se 3.1 kanálovým zvukem od LG

Pěkný

Na Leoše Marše :-) to nemá ale výkon 50W na repro v TV je poměrně slušné... Design je taky dobrý, jen na to mít ty pesos no :-)

Možnosti