Všechny komentáře k článku:Lenovo N500: obstojný výkon, solidní cena

Vista

Kdyby u toho nebyl OS, jmenovitě Vista [já vím, zase bla bla bla proti Vistě], nebo kdyby tam byli XP, který by na tom běhali líp, tak je to určitě hodně zajímavej notebook za zajímavou cenu.

Možnosti
1 reakce
poslední 31. 1. 2009 21:31

V nabídce jsou i verze s Vista bussines u kterých je možnost downgradu, takže v tomhle bych problém neviděl.