Všechny komentáře k článku:Lenovo představuje IdeaPad U8
Další taková hračka :)
Poslední dobou jakoby se pytel roztrhnul, s těmahle hračkama :)
Je to nádherný, člověk by si s tím tak rád hrál, ale když si pak každej uvědomí poměr ceny : využitelnosti, každý si udělá jasno, že přesně ta jedna, dvě věci, na které by to on využíval, je už jiná, mnohem levnější hračka :)
Konkrétně bych řekl, že tato univerzální zařízení za tisíce, jsou dnes pořád ještě hračkami pro ty, co nevědi kam s penězi a chtějí se lišit. A ještě stále nedozrála do správných proporcí. Vemte si mobily, pořád se zdokonalovaly a hlavně zmenšovaly. Dnes už ale mění jen tvary, s velikostí už není kam :) a co do výbavy, už se toho až tolik také nemění, jen dolaďuje. ..
Sekce telefony, smartphony a pda se vývojem dost silně začínají propojovat a nakonec z té vrchní řady telefonů, stejně vznikne něco takového jako je tohle. A každý už to koupí proto, že to je více telefon, stejně jako se mobily dnes fotí, poslouchají mp3 a už začíná i sledovat TV (právě k nám přichází) :)
jj, souhlasim:)