Všechny komentáře k článku:Lenovo přidává k tabletům dva nové modely

Podle mě...

Podle mě se tento notebook vyvedl. Samozdrejmě ze se nehodí na hrani her, ale spíše na práci. Velmi lákavá mi připadá výměna HDD za 7200ot/min. DDR3 je taky krokem v před. Monitor jkao vždy překvapil svou velikostí, a možným rozlišením. Váha 1.1 Kg je také velmi příjemná. Kdybych hledal něco na práci, tak bych t asi už našel. Akorát mi nevyhovuje otočný monitor, ale na to by se dalo zvyknout. Kolik tadle sranda asi tak stoji?? :D

 

@jessejames: Otočný panel LCD ( včetně dotykových ) jaksi předepisuje, že se jedná o tablet. Proto bych hledal ve vodách Vámi požadovaného produktu. Nemá smysl kupovat motorovou pilu, když potřebujete naštípat třísky na podpal.

 

@jessejames: Prej mu u tabletu vadí otočný display... no já se pose.u... :-)

 

Moc pěkný

Je to opravdu krasavec. O téhle sérii slyším poprvé takže nevím jak je tomu u předelších modelů, ale hodně mě zaujala výdrž baterie která je opravdu výborná. Záleží na ceně jinak bych neváhal tento tablet pořídit pro práci i zábavu na cestách...

 

@Tommij: Krásnej je to se nedá popírat něco v sobě má co mě velice zaujalo ona už ta předchozí serie byla k pokochání. Ale myslím si že ta cena tohohle "krasavce" bude nemalá no uvidíme ale tento tablet má u mnoha přiznivců budoucnost.

 

@Lenochod: tak na ddr3 uz vyrobci presli jeste si pockat na novou vyrobni technologii cpu a nebo vzit neakej 45nm procak ale kdo ma cas tak si pocka ten pulrok

 

@Danzel_cz: Je to tak, počkat se vyplatí víc než brát hnedka novou technologii jakmile se objeví. S Core i7 budou DDR3 teprve lahůdka..:)

 

@Tommij: Musím se přidat, výdrž 8.8 hodin na baterku, s touto konfigurací je velice zajímavý počin. Ono sice ta výdrž klesne při zatížení, ale i tak si myslím, že by se dalo při přehrávání videa těch 4-5hodin utahnout. Jinak velice zajímavá mašinka, jen se obávám, že ta druhá konfigurační sestava ( Lepsi cpu, vetsi vydrz + lepší displej) bude poněkud předražená a pro většinu lidí nedostupná.

 

@Tommij: Souhlasím, opravdu krásný ntb... Mít peníze tak do něj jdu :) výdrž baterie úžasná!! Asi o něm začnu přemýšlet, protože můj Dell C610 mi asi přestane za chvíli stačit :D

 

Ů

ů

 

Kdy a za kolik

Kdy přibližně lze očekávat že budou v prodeji a v jakých cenách? Myslíte že budou ceny kopírovat sérii X61t?