Všechny komentáře k článku:Lenovo přidává k tabletům dva nové modely
Moc pěkný
Je to opravdu krasavec. O téhle sérii slyším poprvé takže nevím jak je tomu u předelších modelů, ale hodně mě zaujala výdrž baterie která je opravdu výborná. Záleží na ceně jinak bych neváhal tento tablet pořídit pro práci i zábavu na cestách...
Krásnej je to se nedá popírat něco v sobě má co mě velice zaujalo ona už ta předchozí serie byla k pokochání. Ale myslím si že ta cena tohohle "krasavce" bude nemalá no uvidíme ale tento tablet má u mnoha přiznivců budoucnost.
@Lenochod: tak na ddr3 uz vyrobci presli jeste si pockat na novou vyrobni technologii cpu a nebo vzit neakej 45nm procak ale kdo ma cas tak si pocka ten pulrok
@Danzel_cz: Je to tak, počkat se vyplatí víc než brát hnedka novou technologii jakmile se objeví. S Core i7 budou DDR3 teprve lahůdka..:)
Souhlasím, opravdu krásný ntb... Mít peníze tak do něj jdu :) výdrž baterie úžasná!! Asi o něm začnu přemýšlet, protože můj Dell C610 mi asi přestane za chvíli stačit :D