Diskuze k článku:LG KU990: Telefonujte stylově

USIM

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co znamená u tohodle telefonu když vám naběhne kód usim. Vložíte sim a oběví se to.
Díky za odpověď

Chyba wifi a GPS modul

no pristroj nevyzera zle, celkom sa mi paci a hlavne tie velke pismena na dotykovom displaji aspon odstrania potrebu stale drzat stylus, ja pri pisani sms na Mio A701 musim len stylus lebo klavesnica na displaji je malicka - cize v tomto to LG je lepsie, chyba tomu vsak wifi, co velka skoda, pretoze potom by bol tento pristroj jeden z velmi zaujimavych pre zakaznikov. A keby malo Wlan a GPS tak idem do neho hned. Je vidiet ze skoncila doba, ked PDA mali max 2mpx fotak - co je tiez velke pozitivum tohoto pristroja, a povedzme si uvadzacia cena 6000kč nie je az taka vysoka, hoci mohla byt kusok nizsia.SKor by som povedal ze tento pristroj by mohol konkurovat pristrojom ako je I phone.

Repro....

Zdravim chtěl sem se zeptat jestli tento model má reproduktory ??

Chyba

viewty proste neni komunikator ani pda, nema otevreny os jako symbian, wm nebo android...... tak proc je tu o nem psano jako o komunikatoru to nechapu

Kolébka

Dotaz, nevíte kde by se dala sehnat taková ta ,,kolébka" do které je telefon zastrčen na jedné z fotek ? Vypadá docela zajímavě a kdyby měla přijatelnou cenu asi bych si ji koupil.

Až ted???

Trochu mně zaráží že se tento telefon objevuje nejen tady ale i v nabídce Vodafone až ted, protože třeba na mobilmania.cz je v katalogu už přes rok a i v prodeji na e-shopech sem ho viděl tak před půl rokem, já sám ho mám dovezený z anglie, mám i češtinu a sem spokojen, trochu mně mrzí absence Wi-fi a pomalejší odezva ale jinak si myslím že za tu cenu sou funkce docela nadstandartní, kvalitu fotek můžu hodnotit pouze jako laik a říkám že na obyčejné momentky a prohlížení na počítači mi příde dostačující i na to video se dá dívat :) tak uvidíme jak se tomuto telefonu bude na našem trhu dařit.

LG

Čauves, tak v prvé řadě si myslím, že LG je dobrá značka, která za poslední dobu udělala opravdu velký pokrok ve vývoji - mrkně te se třeba na špičkové monitory... Myslím, źe jedno velké plus je, že LG dělá výrobky, které jsou dobré a cenově přijatelné. Myslím, že tenhle přístroj je krásným příkladem kombinace mobilního telefonu a fotoaparátu...

Telefon

luxusni telefonek vypada stylove,jen nevim jestli bych se sveril LG maximalne asi po dobrem shodnoceni

Tlačítka

nikdy bych si nezvykl na to že necítím klávesnici,je pak třeba blbý ovládání v kapse

Desing ve tvaru foťáku

Na tomto PDA mě zaujal desing ve tvaru fotoaparátu, ale bohužel tím to asi končí. Čekal bych jsem asi moc. Obyčejný levný snímač bez optiky, video VGA ve 30fps? Nevím, ale můj foťák za 6k má Full HDD při stejným fps. Nikde ani zmínka o CPU, paměti, OS atd. Podle mě je to laciný odvar na téma PDA s velkým dotykový LCD a líbivým desingem od LG, nic víc.

Telefon

dle me neni spatny. akorat skoda ze tam neni wifi

Pro ženy...

Podle me je to telefon spis pro zensky (nemyslim to pejorativne!). Poridil jsem ho pritelkyni (prave kvuli fotaku, aby mohla fotit dceru) a vubec si nestezuje. Libil se ji uz od zacatku, na ovladani si zvykla rychle a k tomu je nadsena s prehravani DivX filmu a mp3. Ma vsechno co potrebuje a nic ji zatim nechybi. Sam jsem si s nim chvili hral a neprijde mi rozhodne spatnej. Je na me sice trosku "omezenej" a pravde podobne bych ho tak po tydnu pouzivani rozslapal :D ..., ale to je zrejme tim, ze jsem rozmazlenej smartem. Fotak ma velmi dobrej i v horsich svetelnejch podminkach a video 640x480/30fps je opravdu kvalitni. Akorat hrozne rve ... rano, kdyz pritelkyni zvoni budik, tak mam vzdy slusnej nabeh na infarkt :)

Nemá to cenu

Telefon mam už přes půl roku a jediný co je na něm dobrý je desing prostě dobrá stylovka specifikace vypadaj pěkně la je to hodně nedotažený skoro všechny funkce... Nejhůř je na tom foťák ten je použitelnej pouze za slunečńýho počasí jinak podání baref je ***** blesk ten je použitelnej sotva tak do 1 metru a stejně i nahráváni kde sice kvalita obrazu je ucházející a nejde upravovat citlivost mikrofonu kterej je skoro dokonale obklopen plastem tudiz je zvuk plny ruchu a neskutecne řve... Jako prehravac celkem jde ale dodavana sluchatka nestojej za nic a stejne tak i repro primo v telefonu...
Ale na ovladani si nestezuju hlavne se mi libi moznost qwerty pri psani sms...

Mobil

to neni mobil to uz je fotak ale je docela pekny :)

Telefon

je to zajimavy telefon ale kdyby to melo wifi tak bych ho hned bral za tu cenu, fotky to pry dela pekny. je trochu netradicni design.