Diskuze k článku:LG představuje komunikátor KP500

Language?

Dobrý den, zajímalo by mě, zda má tento telefon ve svých 39 volitelných jazycích také češtinu, díky..

Design

vypada docela dobre, jenom by me zajimala cena a nejake srovnani s ostatnimi komunikatory

Cena

No, myslím, že cena určitě přes 6-7tisíc nepůjde, za tolik se dá totiž koupit vybavenější LG KU990 Viewty a tím by si hodně konkurovaly.

Zase chyby...

A co takhle jaký tam jede systém? windows či nějaký vlastní, nebo to vůbec OS nemá :D no nevím, ale připadá mi to mobil zase na nic, taková levná kopie iPhone.. bůhví jestli to podporuje 3G :)

Flash UI ?

Přirovnání k Touch nastavbě WinMobile naznačuje technickou podobnost, nebo že se také jedná o určitý ovládací prvek jako nadstavba WinMobile?

Cena?

mluví se o cca. 6000 kč pro český trh což je parádní cena

Pytel

Tak jak koukám s komunikátory se roztrhl pytel. Tento LC vypadá pěkně hlavně proti ostatním má dobrou pohotovostní dobu. Jen mě překvapil displej kde je 256 tisíc barev. Zajímalo by mě jak bude vypadat ten displej a fotky v reálu.

Bližší, ale nezaručené detaily

Komunikátor to podle detailů není, ale je to první levný telefon s touch displejem pro každého.Bližší info najdete tady a nejen zde -
http://www.gsmarena.com/lg_kp500-2536.php
http://www.phonearena.com/htmls/LG-KP500-phone-p_3185.htmlAkcelerometr je dnes asi povinný :-) , ale rozpoznávání písma je šikovné (když má mobil jen SW klávesnici)

Hmm

Proč koněčně někdo neudělá komunikátor s velkým vga displejem výkonym procesorem a 3D akcelerátorem. Hmm snad až Nvidia Tegra konečně bude stát za něco tole je pro mě kalkulačka :-D

Pekny

Od prichodu iPhonu se roztrhl pytel s podobnymi smartphony a multimedialnimi pristroji.
Ale je to jenom dobre zvlast HTC nebo tento LG se povedli. A z tech barev se mi prekvapive libi nejvic cerveny.