Všechny komentáře k článku:LG vydává druhou verzi mobilního telefonu PRADA

Ale...

Tak desingově velice obyčejný a stylový, pak jsem myslel že displej na na tom bude lépe nemyslím rozlišení ale barvy,pak jsem se nikde nedosčetl o paměti kdoví kolik bude základní...ale co mě naopak překvapilo je 5Mpixelová digitální kamera co se týče rozměrů tak jsou klasické na prada ale přesto jsi počkám na očekávané testy,blišší informace a opěvovaný Apple iPhone...:)

Možnosti
2 reakce
poslední 14. 10. 2008 17:58

design opravdu neni nic moc, to bych spise volil iphona, nejlepsi je si opravdu pockat na testy a pak se rozhodnout