Všechny komentáře k článku:Micro-Star uvádí nové notebooky

Do ntb desktopovy chipset

jako stolni nevykonny ntb to bude fajn, ale mobilita bude na nic. diky desktopovvymu chipsetu a vykon taky, kdyz neumi ani dualchannel

Možnosti
1 reakce
poslední 4. 10. 2008 22:00

Navíc SiS chipset není zrovna nic extra, takovýmu základu bych se obloukem vypnul. S mobilitou souhlasím, pokud chce někdo mobilitu, měl by si koupit Santa Rosu, Montevinu nebo Pumu od AMD, ne nic tak podivnýho jako je tohle.