Všechny komentáře k článku:Micro-Star uvádí nové notebooky

Micro-Star

I přesto jak tuto značku moc neobdivuji tak tento NB nevypdá věru zle ba naopak, ale i tak jsi počkám na testy jak jse nám předvede jinak je opravdu pěkněj a ta cena bude taky hezká :)

Možnosti
5 reakcí
poslední 4. 10. 2008 19:34

Ja zase msi muzu a toto je podle me jejich dalsi dobry kousek v pomeru cena/vykon...ale pockame si na testy a uvidime..

 

@Topiks: MSI je dobrá značka. Zákl.desky nejsou nic extra, ale pořád lepší, než Intelácký pšouky. Ale ty grafárny a ntb-to jsou super věcičky. A myslím si, že tyhle notebooky mohou vylepšit reputaci u všech i za ty základky.

 

@mstanke: Měl jsem několik MB jejich značky a byl jsem s nima spokojenejší, než s jejich notebookama. Měli by co nejdřív zapracovat minimálně na chlazení, tichém chlazení svých produktů z řad notebooků. Co jsem měl možnost poznat, je to jeden z kamenů úrazu jejich politiky výkon/cena - kvalita/cena

 

@toecha: Grafické karty od Microstaru jsou určitě srovnatelné s jinými výrobci. U desek je to sem tam s kvalitou trochu horší ale nedá se říct že by to byla vyloženě "špatná značka".

 

@mtmccox: taky zalezi jaky chytnete kus. notebooky vypadaji pekne, snad v testech budou vykonejsi nez ostatni v jejich cenove relaci. jeste by me zajimalo jak na tom bude s vydrzi