Všechny komentáře k článku:Microsoft uvolnil ke stažení novou beta verzi Internet Exploreru

IE8

Ja pouzivam prevazne Operu a jsem spokojeny. Jenze problem je v tom, ze nektere stranky se v ni nedaji korektne zobrazit, takze pouzivam i IE7 a jsem spokojeny i s nim. Stahnul jsem pred casem zkusebni verzi IE8 a rozhodil jsem si cele PC, az jsem musel pomalu delat reinstal XP a od te doby se bojim pouzit nehotovy produkt. Ale jakmile bude ve finalni verzi, urcite budu stahovat, protoze navzdory nekterym zapalenym FF si nemyslim ze zrovna ten MUJ pouzivany prohlizec je tim jedinym, co se na netu da pouzit. Takze doporucuju zchladit hlavy, zachovat klid a pouzivat vzdy jen to, co me vyhovuje.

Možnosti