Všechny komentáře k článku:Microsoft uvolnil ke stažení novou beta verzi Internet Exploreru

64bit

Take bych rad otestoval IE8, ale zatim neni uvolnena 64bit verze pro Visty, nebo alespon mi to pri minulem pokusu nepovolilo instalaci, takze budu muset cekat asi na finalni verzi.

Možnosti
2 reakce
poslední 29. 1. 2009 19:36

Tak ta 64bit verze je přinejmenším sporná. Na jednu stranu je určitě rychlejší než 32 bit, protože je psaná přímo jako 64 bitová aplikace, na druhou stranu, tuto výhodu si ponechává jen pokud bude běžet bez doplňků (pluginů). A to je režim, který není pro plnohodnotné využití, pokud si vemete to, na kolika stránkých je např. flash, potom na každé stránce ho obsahující se spustí 32bit plugin Adobe flash a rázem se rychlost sníží prakticky na úroveň 32bit verzí.

 

@Mira Rasin: Nechapu proč vyrobce Microsoft, který uvedl Vista 64bit nedokaze udelat prohlizec, ktery by podporoval vsechny OS od Microsoftu...