Všechny komentáře k článku:Milión a jedna novinka z Hewlett-Packard

Herní myši

A máme tady dalšího výrobce, který se snaží prosadit na poli herních myší. Tipuji, že příští týden svou herní myš představí Canon xD

Možnosti
5 reakcí
poslední 19. 9. 2008 0:57

Nepředbíhej :D no ale popravdě nejsou špatné rozhodně bych si vybral. Ale já se klidně vsadím že canon do toho nepůjde :P

 

@Lenochod: vypadaji pekne, hlavne aby sedly do ruky a hralo se s nima dobre. to budou snad velky konkurenti hernich mysi

 

@Lenochod: Canon ne, ale taková Sony určitě jo :D

 

Ja bych to spis videl na Toshibu nebo Acer. Nicmene, kazdy dalsi vyrobce, ktery bude ve sve nabidce kvalitni (herni) mysi, nebo i jine (kvalitni) komponety, je pro me jednoznacne prinosem. Hlavne z toho totiz budeme tezit my, zakaznici.
Preji hezky den :-)

 

at si pristi tejden udela mys treba mercedes, mne je to jedno, az nekdo vymysli tak genialni mys jako je G7, tak do ni pudu ... do ty doby budu doufat v jeji preziti :)