Všechny komentáře k článku:Milión a jedna novinka z Hewlett-Packard

Pěkné

líbí se mi hlavně menší NB - HDX16, na větší by to chtělo trochu lepší procák a grafiku. A taky pěkný monitory, ale o tom si t.č. můžu jenom zdát.

Možnosti
1 reakce
poslední 18. 9. 2008 11:51

to sme na tom stejne, me se sice libi ten vetsi, ale taky ted nemam drobny (ani na ten malej)