Mistrovství světa v klasickém lyžování – dopravní omezení

Vážení zákazníci dovolujeme si vás upozornit, že v době konání Mistrovství světa v klasickém lyžování může být omezena doprava našeho zboží v této oblasti.

Rádi bychom Vás upozornili na sníženou kvalitu doručování v Liberci a přilehlém okolí po dobu příprav a samotného konání Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 – 18.2.-1.3.2009. Objednané zboží si však v lokalitách s dopravím omezením budou zákazníci moci vyzvednout na jejich poště. Vybrané lokality s dopravním omezením naleznete zde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (6)

Lol

Jakub.Černý 26. 2. 2009 7:23

lol celýmu lyžování...s prominutím

Czc

satan007 25. 2. 2009 16:23

mě to nevadí

Města vs. vesnice...

PBKenya 25. 2. 2009 15:50

On je také veliký rozdíl v tom, jestli žijete ve městě, nebo na vesnici. Bydlel jsem několik let ve městě a musím přiznat, že tam je to takové anonymní. …

Pošta

Pistac 24. 2. 2009 19:58

Tak to lze pochopit, navíc je to jen dočasné. Ovšem doručování Českou poštou má sníženou kvalitu doručování permanentně. Vždy vidím rudě, když najdu ve …

Obrázek

Fel 22. 2. 2009 21:11

Ne, že by ten obrázek nebyl hezký, ale pokud se nepletu, nejedná se o obrázek klasického lyžování.