Všechny komentáře k článku:Motorola a nový UMPC VC6096

..

Hledejte taky plusy: Asi ideální do průmyslového prostředí, žádné panty, popadne se ze stolu a jde se do provozu dělat. Pokud to splňuje tu vojenskou normu, bude to dobře odolné. Toto nebude zařízení na prohlížení webu, to bude na práci. Jasně, ten internet to taky umí, ale vidím to jako robustní pracovní nástroj.

Možnosti
5 reakcí
poslední 14. 10. 2008 23:00

S vámi nelze než souhlasit a bohužel je škoda, že většina lidí vidí na každé věci jen ty minusy a hledat plusy je nenapadne...

 

Sonny, proč jsi zkopíroval můj příspěvek ze začátu diskuze a sbíráš tu za něj body? Dávám Ti mínus a snad se najde i pár dalších. Máš nějaký důvod, proč bych si neměl myslet, že jsi pěkný h*a*j*z*l*í*k?

 

@miksm: právě na to také koukám jak vyvoranej, holt body jsou body...

 

@miksm: Tak to je tedy velice podlé. Tomu se říká vlastní názor. Párkrát jsem již navrhoval "tlačítko" na hlasování o smazání příspěvku, který by se po cca 5 hlasech smazal( či lépe přišel k adminům jako návrh na smazání). A přesně i v takových situacích by se hodilo.

 

@dr6se2: Díky za podporu, za tohle by se prostě měl mazat účet a hotovo, bez diskuze.