Všechny komentáře k článku:Motorola a nový UMPC VC6096

Úplně vedle

Pro představu se tohle montuje např. na vysokozdvižné vozíky v obrovských skladech. PDA to fak není :-)
Je to čistě jen pro průmyslové využití!

Možnosti
1 reakce
poslední 13. 10. 2008 16:01

byl/a/ si někdy v takovém skladu? tam se většinou používají RF terminály s čtečkou čárových kódů. Výrobce takových terminálů je např. firma psion-teklogix