Všechny komentáře k článku:Motorola představuje nový mobilní telefon AURA

Pro ženy

elegantní ale určitě ne manažerskej :-)

Možnosti
9 reakcí
poslední 1. 1. 2009 20:38

Určitě zkončí i pár chlápům v ruce!!

 

@Anonymní uživatel: ale i v kapsach taky se zapnutou vibraci
friends: rachel "ty telefonujes rozkrokem?!"

 

@Anonymní uživatel: no to urcite..ale kdyby radeji koupili nejaky poradny mobil oc vydrzi dlouho a ma vse jako nokia N95 nebo nova N96

 

Nikoli manažerský, ale stylový, to je prostě klasika od Motoroly a jde jí to dobře. Motorola byla vždy inovátorem v oblasti konstrukce telefonů, vymyslela i "véčko" ač tento koncept není úplně nový, je zase o kousek inovátorský. Jsem rád, že se Motorola snaží vschopit z finančních problémů.

 

Tak za tohle bych se teda styděl. To je tak akorát dámský telefon.

 

@valondr: je pěkný pro mladé slečny ale i to je přece skupina zákazníků na kterou je potřeba pamatovat.

 

@Waros: jj, taky jako chlap si neumim predstavit, ze bych mel takovy mobil.ale u holky by se me libil..a myslim, ze aj nekteri panove by si ho koupili..

 

@Topiks: Tak to já jako chlap bych ho bral, ikdyž mě trošku zaskočila cena necelých 40.000Kč. Design je pěkný, materiály prvotřídní, výbava slušná, ale cena velmi vysoká. Ovšem o to víc bude telefon exluzivní.

 

@valondr: za to by se i ženská styděla