Všechny komentáře k článku:Motorola představuje nový mobilní telefon AURA
Pro ženy
elegantní ale určitě ne manažerskej :-)
Určitě zkončí i pár chlápům v ruce!!
@Anonymní uživatel:
ale i v kapsach taky se zapnutou vibraci
friends: rachel "ty telefonujes rozkrokem?!"
@Anonymní uživatel: no to urcite..ale kdyby radeji koupili nejaky poradny mobil oc vydrzi dlouho a ma vse jako nokia N95 nebo nova N96
Nikoli manažerský, ale stylový, to je prostě klasika od Motoroly a jde jí to dobře. Motorola byla vždy inovátorem v oblasti konstrukce telefonů, vymyslela i "véčko" ač tento koncept není úplně nový, je zase o kousek inovátorský. Jsem rád, že se Motorola snaží vschopit z finančních problémů.
Tak za tohle bych se teda styděl. To je tak akorát dámský telefon.
@valondr: je pěkný pro mladé slečny ale i to je přece skupina zákazníků na kterou je potřeba pamatovat.
@Waros: jj, taky jako chlap si neumim predstavit, ze bych mel takovy mobil.ale u holky by se me libil..a myslim, ze aj nekteri panove by si ho koupili..
@Topiks: Tak to já jako chlap bych ho bral, ikdyž mě trošku zaskočila cena necelých 40.000Kč. Design je pěkný, materiály prvotřídní, výbava slušná, ale cena velmi vysoká. Ovšem o to víc bude telefon exluzivní.