Všechny komentáře k článku:Motorola představuje nový mobilní telefon AURA
Skvost pro frikulíny
Vy to tu vsichni sice pekne resite, ale hlavne takovyhle mobily jsou delany jen pro ty, co se chteji odlisovat a davat najevo, ze na to maji a nechteji tuctovky. A pritom nehledej na funkce co to umí, co ne a kolik to ma pameti atd. Tohle je proste nadhernej telefon s prumernou vybavou za 40 papírů, co by si z Vás moc lidí podle me neporidilo, ani kdyby to stalo o polovinu min. Osobne nehledim na funkce a take jsem hledalna trhu mobil, co by se odlisoval a nemel ho kazdy (+ nejmensi) s ohledem na prijatelnou cenu, takze vitam zavan takoveto originality, i kdyz bych za 40 papirujen tak asi nedal :)
Je to zajímavá umělecká studie a tím to asi tak končí. Podle fotek soudě, je to z hlediska ergonomie naprostý zmetek. Každopádně si i tenhle "skvost" najde svého kupce. Pokud někdo cítí potřebu vymezovat se vůči svému okolí pomocí předražených nefunkčních hraček, budiž mu přáno ...
@MOJMIRVOLF: a proc by to bylo nefunkční??? Samozřejmě ze ergonomie a styl je vykoupen kompromisy v ovládání, ale říct nefunkční je slabé. A kdyby to nestálo tolik, kolik to stojí (podle Vás předražené), tak to ma polovina pubertaku na diskotekach a uz by to neplnilo ucel, pro kterej to podle myho bylo vyrobeny.
@MOJMIRVOLF: No, že by ergonomie byla u mobila nějak zvlášť důležitá... Volat se z toho nechá, klávesy jsou celkem fajn a vypadá hezky, tak nemám tušení, proč by to měl být zmetek.
@mervart: řekl bych že ten mechanismus otevírání může brzy odejít a funkce budou celkemk ničemu, pro mě nepoužitelné =)