Všechny komentáře k článku:Motorola představuje nový mobilní telefon AURA
...
Nic proti, ale mě se vůůůůbec nelíbí :-) No, nedákažu si pomoct, ale připomíná mi tu kolekci od Nokie- 7370(?)...Ale já jsem spíše na ty N a E serie od Nokie.
Od Nokie? Koncept tohoto modelu (otáčecí) vychází z Motoroly V70, která se prodávala před cca 5 roky.
@dr6se2: Kdybys uměl číst, tak bys mě nechytal za slovo- napsal sem, že mi to PŘIPOMÍNÁ tu kolekci od Nokie- konkrétně model 7370 (mé ho z rodiny sestra)
@Anonymní uživatel: Dobře nic nanamítám proti tomu, že Vám to Nokii připomíná. Já osobně moc podobnosti mezi Nokií 7370 a touto Motorolou nevidím. A tato Motorola opravdu vychází ze svého předchůdce V70. Pokud jste chtěl naznačit, že Motorola kopírovala a AURA má podobnou konstrukci jako N7370, tak já musím podoknout, že Motorola s tímto otáčením přišla dříve.