Všechny komentáře k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400

Prinosne ?

co kdyby czc upravili hodnoceni prispevku jenom na kladne je to dost neprijemne dostavat zaporne hodnoceni a to ne kvuli tomu ze ubyva bodu v czc bunus klubu ale opravdu nevite kdo a proc to vam ty minusy dava

Možnosti
4 reakce
poslední 11. 9. 2008 21:06

To by sly pripsevky na CZC uplne do haje :-( Uz ted tu jsou lidi, kteri kvuli nekolika bodum napisou prispevky kamkoliv. Nez rusit zaporne hodnoceni a ubyvani bodu, tak to by bylo snad lepsi i zrusit cely bonus klub.
Ja bych byl i pro vynulovani bodu pro lidi, kteri opakovane vkladaji prispevky jen se smajlikem, hlaskou "Hm" apod.

 

No ale to mě teda řekni, čím jsi přispěl do diskuze k tomuhle notebooku? Když si na to správně odpovíš, tak už ti bude jasný k čemu ty mínusy jsou.

 

Když se nad tím tak zamyslím nad tvím příspěvkem k tomuhle tématu tak máš dobrý i docela nápad bylo by dobré uvést někde důvod proč + a proč - ale myslím si že k tomuhle produktu ten příspěvek moc asi nepřidá.
Jinak já osobně mínusy moc nedávám a dávám je pouze lidem se špatným vyjadřováním a děláním z lidí blbce (odpovědi úmyslně napsané nesprávně)

 

Dobrý den,to je dost komplikovaná záležitost. Chápeme, že to lze zneužít na druhou stranu je nutné mít možnost nějak vyřadit příspěvky, které jsou pro čtenáře špatné a nežádoucí. Pokud zjistíme, že někdo úmyslně dává negativní hodnocení.přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti