Všechny komentáře k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400

Docela hezká sestava..

..a cenově asi bude lepší než to co vyrábí ASUS (byť jeho herní notebook je opravdu herní - Core2Extreme, 2x 8700GT v SLi a tušim 4GB ramky:) Cena okolo 55k kč. :D Kdybyste to někdo chtěl, řekněte si. :D

Možnosti
2 reakce
poslední 3. 9. 2008 18:19

Ty nám to zaplatíš ??? :D :D Beru dík za nabídku :)

 

když nabízíš notebook za 55k, to se nedá nepřijmout :D