Všechny komentáře k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400

Herni notebook

to je podle mě úplně hrozný spojení :D "herní" "notebook" :D
To je pro mě něco jako "závodní" "kombajn".
Proti .. žádnej... ale osobně používám notebook na práci .

Možnosti
5 reakcí
poslední 5. 12. 2008 22:48

To ještě neznamená, že když Vy jej používáte na práci, že nejsou lidé, kteří jej využívají na hraní ;-).

 

@gulde: souhlasim s vami kdyz jeden pouziva NOTEBOOK NA HRani proc ne kdyz na to ma je to snad jeho vec a asi neni malo lidi protoze by se jinak nedelaly

 

@howno_2006-broulik: notebook se nemůže výkonově srovnávat se stolním pc, ale source engine to snad utáhne =)

 

@Artanis62: muze to byt dobry mit herni notebook ale dost spise vetsina lidi si to nemuze dovolit a za polovocni cenu sezene vykonejsi a casem (ikdyz dnes uz moc ne vyrobci delaji furt nejake nove patice atd.)i vylepsovatelnejsim stolním herním PC.

 

@Artanis62: Proc by se nemohl srovnávat výkonově? podivej se na notebooky alienware...
jen ta cena je někde jinde...