Všechny komentáře k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400

Cena

no jsem zvedavej jak to vyjde cenove i kdyz takova tragedie by to byt nemela pak by me zajimalo na jakych taktech pojede ten procak a kterej tam vlastne bude.Jestli bude do 20k tak ho koupim

Možnosti
6 reakcí
poslední 18. 1. 2009 20:19

S cenou 20k v ceskych obchodech nepocitejte. Kdyz se podiva na do jiste miry podobny GX620X-CZ, ktery na czc stoji 26k, cenove tohle typuje nekde kolem 30000KC.
Preji hezky den :-)

 

@chytrolincz: Podle mého to bude tak 24.000 Kč, přeci jenom je to menší notebook, a tedy je levnější na výrobu.

 

@gulde: to sice jo, ale pokud to trochu sledujete, tak nejlevnější jsou 15´. co je menší nebo větší bývá dražší.. Ty 14´tky ani tak třeba ne ale pak 13´a míň.. (nepočítám EEE a podobné) takže bych asi taky počítal kolem 30k..
ale herní a zároveň přenosný notebook mi nejde moc dohromady..

 

@kinmen: Máš pravdu ty 13 a 14 palcovy notebooky jsou fak t drazsi nez 15 a treba horsi grafikou nebo necim jinym

 

@kinmen: nwm za co jsi dostal tolik mínusek ale máš pravdu notebook při stejné konfiguraci ale menší musí být logicky dražší...

 

@SyntheticGen: přece bych mu nedaval mínusek když oba tahnem za stejnej provaz ja jsem mu ho teda nedaval