Všechny komentáře k článku:MSI uvádí nové notebooky poháněné procesory od AMD
NO hezkej
- je opravdu hezkej, tetka estě ta cena :-) , ale celkem mě překvapily ty repráky u toho druhého modelu, ten subwoofer, hmmm nevim nevimm musí to mít velkou spotřebu, hlavně zátěž na baterku, no stejně to každej napojí na kabel, at jde kam koliv, takže je to v podstatě jedno, tetka by mě zajímalo jenom, jak to hraje, asi to nebude moc suprovej zvuk. Ale je to hezkej herní nootebook, a MSI, nedělá špatný noťase.
MSI nedela spatny notese? :) Projdi se komentare treba na notebookforu. Cerstvi majitele si pochvaluji vykon a tvrdi, ze je to vyborny notebook, cca po pul roce hlasi problemy s chlazenim, podtaktovanim grafiky a vypinanim ntb. No a po roce se ozvou ti, kteri ho obcas nosili s tim, ze se jim zacal postupne rozpadat.
Pokud to nekdo koupi s tim, ze to da klidne nekolikrat reklamovat a predpoklada, ze ho bude mit ty 2 roky se zarukou a pak ho zahodi, tak OK.
@zivan: a je sice hezký, že má 4x repro + subwoofer, ale kvalita pokulhává. Když si to dáš trochu nahlas, už v tom chrastí. A není to pomluva - pouze vlastní zkušenost :-( Stále asi bude platit dobrý poměr výkon/cena, ale bohužel také kvalita/cena. Podle mě má MSI na víc, ale muselo by se trochu víc snažit
@sioga: ty repraky a sub hm to nbusi byt spatny..skoda ale ze je procesor amd..radeji bych tam videl intel..nebo i 4jadro:D...ale pokud by byla cena zajimava tak ..
@sioga: seš zarytej a přitom PC vůbec nerozumíš, ten procesor je ve skutečnosti zbytečně předimenzovanej a jeho 100% výkon na tomhle noťasu skoro nikdy nevyužiješ, tak netušim, proč je podle tebe tak strašnej
@sioga: za co ty minusy jak se rika "proti gustu neni disputat" nerikam ze procesory od AMD jsou spatne ale od nich procesor pro svuj pc nikdy nekoupil
@sioga: s tím nic nenaděláš člověk nseká minusy ani jsi to nečte každej má svůj názor také nevm proč sázej minus kdyby to byla opravdu hloupost ale pokud je to tvůj názor budiž jsme svobodnej stát přeci... :)
@sioga: To bude, tím že jste nevysvětlil, proč nechete AMD. Prostě hláška nechci ani zadara je jen výkřik do tmy, je to jen opovržení. Je to Vaše věc, že jej nechete, ale když už to musíte filtrovat, tak napište co je na nich tak špatného. Já mám názor ten, že AMD je sice někde momentálně o trochu zaostalejší, než jeho konkrent Intel, ale rozhodně bych jejich CPU nezavrhoval, jelikož nabízí často lepší cenu.
@zivan: Přesně tak! Viz můj případ! Před dvěmi lety jsem koupil u CzC notebook MSI M655X-019C. Cena pomer výkon v te době něco nepřekonatelného.Nemohl jsem si ho vynachválit. Ted po necelych dvou letech se s nim neustale taham po reklamacich! Špatný displej, praská šasi, mechanika odešla, grafika se brutálně přehřívá apd. Už jsem 2 měsíce bez NTB,takze MSI uz NE,teda pokud neudelaji neco s kvalitou zpracování, a taky si dobře rozmyslím,kde ho koupím....
@JakubCigán: Né že bych chtěl hanit kvalitu NTB MSI, ale když jsem se rozhodoval o tom jaký NTB si vyberu, měl jsem v hledáčku i pár kusů od MSI... Ale nakonec mi malinko zasvětil kamarád, co se v prodeji NTB orientuje (zvláště MSI). Moje volba následně padla na HP a prozatím jsem nadmíru spokojen... Ale na druhou stranu se jistě každý učí ze svých chyb, tak třeba MSI už ví, kde pokulhávala a u nových modelů na tom zapracovala...
@JakubCigán: Tak to byl asi špatnej kus. Já kupoval před cca 3-4 rokama M635X, který jednu dobu používalo i LEVI na LYNXbooky a neměl jsem sebemenší problém. Před rokem jsem ho vyměnil za 13" (v té době se tato velikost displeje moc nepoužívala, ale když byl celkově stejně velkej a těžkej jak 12", proč ne :) S300, taky od MSI a opět plná spokojenost. A starej dobrej 635 slouží pořád přítelkyni na práci doma:) Když pominu 3 roky tahání do práce, neustálý otevírání a pracování, tak je ten jeden prasklej pant, co tam teď je, uplný minimum...
@zivan:
Osobne mam jen dobre zkusenosti s kvalitou MSI NTB. Uz jsem pracoval na kde cem, ale posledni dva roky mam MSI a jsem zcela spokojen. Co na noteboocich MSI ocenuji, to je zejmena mechanicke provedeni a kvalita zpravovani. Hodne jezdim, ntb takra denne prevazim a intenzivne pouzivam. A nechovam se k nemu dvakrat ohleduplne. Ani po dvou letech nemam zadny problem, vse licuje, nic se neprohyba, nic neskripe, nic neodpadava. U predchazejicich znacek jsem tohle rict nemohl. Poridil jsem MSI dokonce pritelkyni (barevnou 12") a opet spokojenost.
Na konci roku si budu porizovat novy NTB a uz ted vim, ze to bude znovu MSI.Nejsou sice nejlevnejsi, ale slusne vybavene a spolehlive.
@J_F_K: zkušenosti z kvalitou materiálů mám obdobné - šasi tedy hodnotím jednoznačně kladně. S kvalitou samotných komponent a celkovým řešeném už mám zkušenosti rozporuplné - někde bez výhrad někde s připomínkami neslučujícími se s používáním. Každopádně už nekoupím MSI aniž bych předtím četl pořádnou recenzi
Nejsou to náhodou ty, co CZC nemaj pár týdnů skladem?
@Petr93: jj ty MSI nějak pořád nejsou... taky mě to štve chtěl sem si ho objednat už dřív a tak sem čekal a čekal až přijde no a ted už šli ceny celkem rapidně nahoru... doufam že časem se ceny zase trochu sníží...
@BossBass: Vapadá to na další povedený kousek. Sice MSI nemaj moc dobrý plasty, ale jinak funkčnost atd je celkem na dobré úrovni. Uvidíme jak si povede.
Nevím jak ostatním, ale mě se tenhle a podobné notebooky v kombinaci červená+černá velmi líbí. Člověk pak má úplně radost se na něj koukat při práci.