Všechny komentáře k článku:MSI Wind U120: další netbook od MSI je tady

MSI

Bývala to moje oblíbená značka, ale momentálně se jí absolutně vyhýbám, stejně jako Aceru. Ten mě kdysi neskutečně vytočil mizernou podporou na netu. Na to jsem nebýval zvyklý.

Možnosti