Všechny komentáře k článku:MSI Wind U120: další netbook od MSI je tady

Baterie

Zajímalo by mě jakou má baterii, zda 3 nebo 6 článkovou.

Možnosti
7 reakcí
poslední 31. 10. 2008 15:14

V nabídce by měla být 3 i 6-ti článková.

 

@dr6se2: koukal jsem do nabídky a tam o tom není ani zmíňka, jen píšou kolik váží..

 

@sonny21: na 90% to bude 3článková

 

@zemanjan@volny.cz: Ono těch 10% je nic, takže tě bude 3článková a to bez pochybu :)

 

@sonny21: No já doufám že výdrž windu nějak vylepší... v tomto ohledu Wind oproti eee, n10 a hp2133 velice zaostává.

 

@dr6se2: Tak je tomu i u současného Windu, akorát ty 6ti článkové baterie nejsou na českém trhu dostupné. Jinak nebylo by špatné, kdyby do něj osadili dvoujádrový Atom, myslím že tím by MSI dost získalo oproti konkurenci. Je ale otázkou, zda v době uvedení bude dvoujádrový Atom už v sériové výrobě.

 

@Mira Rasin: Je možné, že se k nám do ČR dostanou modely jenom s 3 článkovou baterií, ale když už je ten inovovaný model, tak by mohli dovážet standartně i s 6 článkovou. Zatím nám nezbývá, než čekat až se objeví. Dvoujádrový Atom se klidně v této generaci Windů může objevit. Předpokládám, že MSI inovovaný model na tuto změnu dopředu připravilo.