Všechny komentáře k článku:„Našláplý“ herní notebook ASUS G71V
Jezis
ja nvm co resite,cena teto hracky je dle me velmi adekvatni a kdyby sel asus pod 60 000 sral by si do vlastnihy hnizda.Pokud nejste pri penezich jdete do neake lacine sestavy s CPU AMD a GPU ATI to jsou laciny smejdy ktere stoji cyrka 3x mene njn ale zadnou kvalitu od toho necekejte preci jen dle vetsiny nezavislich Hardware testu N-vidia a Intel vladnou a dle meho nazoru ati a amd rozhodne nemaji na to abi je o tento post pripravily
Jistě a proto se nvidia grafický čipy zvlášť v mobilní sféře tak neskutečne ..... (sem by se hodil vulgarní výraz naznačující špatnou stabilitu čipu způsobenou použitím nekvalitních materiálů ).Ty už jsi jak ten servisní technik co mi doporučil kvůli vadný desce kterou nechtěl uznat vyměnit 4870x2 za 9800GTX. Nemám nic proti nvidii ani intelu ale dělat z ati+amd produkty pro socky??
Co to kecáš!? Hele, a když už máš takový kecy o laciných šmejdech,prozraď co máš za noťase.Žádnýho,viď,lojzo