Všechny komentáře k článku:„Našláplý“ herní notebook ASUS G71V
Davide Davide
Davidde001 nebo co si to za buzika za1.nejsem lojza asi mas k tomu menu nakej vztah dle me je to nakej buzik keryho si namrdaval do riti ale to je jedno za 2 nemam jenom 1 notase nejsem ty xD mam 2 notase 1 na prednasky a jeden na hry pak maam doma desktop s 9800 GTX SLI jestli ti to vubec neco rika co se tyce tech notasu te 1. je normalni studentsky a ten 2. je o trochu strarsi bratricek zde predstavovaneho ntbk,muj ma core 2 dua 2,6GHZ,4BB Ram a 8800GT ale zas otolik starsi neni jestli te to zajima ritopichu tak stal cyrka kolem 45 000 tak pred 4 mesicema.A ýe ty nemas na notas neznamena ze na nej nema nikdo kolik ti vlastne je dave?14-15 vys co je vubec vysoka skola IT?asi ne co no nic
Tak ty si hustej pablb. Na co si tady hraješ? Kdo je ti na ty tvý kecy zvědavej? Já notebook mám, sice ne žádnou novou mašinu, ale prozatím mi stačí. A Ty že máš vysokou školu? Podle tvého vyjadřování a inteligence jsi horkotěžko prošel základní školu