Všechny komentáře k článku:„Našláplý“ herní notebook ASUS G71V
Luxus
Jo, jo, kdybych nevěděl kam s penězma, pořídil bych si tohodle na notebook nadupaného krasavce. Buhužel, žiju ve světě "obyčejných" lidí :-)
Vyhodit peníze za tohle? A ještě za Asus? To fakt ne :)
@StepanMatl: tak to potom ukaž kdo dělá lepší herní notebooky. Když pomineme Alienware, tak zbývá Asus a MSI....v tu chvíly má asi největší kvalitu Asus. Mě se líbí, ale více by mě zaujala 15" verze.
@Shap: Souhlas,každá firma má své lepší a horší noťase,ale každý znás má svoji značku.Ale Asus k špičce patří:)
@StepanMatl: Také nemám s Asusem příliš dobrou zkušenost. Radši něco slabšího a kvalitnějšího. S Asusem bych místo smažení her mohl bejt pečenej vařenej na oddělení reklamací :-)
@StepanMatl: Přesně tak Asuse už sem měl... konkrétně model A7Tc (2 GB ram, AMD turion X2 1.6 Ghz, nvidia go 7600 256/512 MB - před rokem a půl stál 40k a za tu dobu stihl 3 návštěvy servisu, pokaždý odešla deska a podle servisního protokolu když tam byl po 2. tak se technik z Asusu trefil až na 3tí funkční desku když je měnil!!!!! takže kvalita za rozumnou cenu fakt :) Naštěstí mi Aušus vrátil peníze ale znova jim je fakt nedám.